Head Soccer Copa America 2016

Spor Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Sürüm 1.0.5
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Genera Games

Head Soccer Copa America 2016 indir. Spor Oyunu kategorisindeki bu uygulama Android (mobil) içindir. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Head Soccer Copa America, futbol sporunu farklı bir açıdan ele alan heyecan verici gelişmiş oyun görselleri üzerine kurulmuştur. Bu gelişmiş oyunu oynayarak akıllı cihazınızda heyecan verici anlar yaşamak isterseniz Head Soccer Copa America spor oyununu Android işletim sistemi bulunan akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize ücret ödemeden indirebilirsiniz. Futbol sahasının oldukça başarılı bir şekilde tasarlanmasının yanı sıra futbolcuların tasarımları da oldukça farklı bir çizgi üzerine kurulmuştur.

Bu muhteşem futbol oyununda ayağınızın yerine kafanız ile topu ilerletecek ve kaleye gol atmaya çalışacaksınız. Attığınız her sayı doğrultusunda takımınızı yüksek seviyelere çıkarmaya hak kazanacaksınız. Gerçek yaşamınızda en sevdiğiniz takımın oyuncusunu Head Soccer Copa America mobil oyunu içerisinde seçerek, karşılaşmalara çıkabilirsiniz. Farklı oynanış şekline sahip bir futbol deneyimi yaşamak için sizde Head Soccer Copa America'nın renkli dünyasında yer alabilirsiniz. Rakiplerinizden daha fazla skor elde ederek onları yenmeniz gerekiyor. Bambaşka bir eğlence üzerine kurulan Head Soccer Copa America mobil oyunu ile skorları en yüksek seviyeye çıkarın.

Bununla birlikte kazandığınız puanlar doğrultusunda takımınızı özelleştirecek ögelere de sahip olacaksınız. Özel eşyalar, kıyafetler, ayakkabılar, şapkalar ile tercih ettiğiniz takım oyuncusunu özelleştirebilirsiniz. Bu oyun içerisinde motivasyonunuzu artıracak bir özelliktir. Sizde gelişmiş oyun seçeneklerini kullanarak Head Soccer Copa America futbol oyununda farklı boyutlara erişebilirsiniz. Oldukça kolay bir şekilde kontrol edilen oyuncular, kafaları ile topu yönlendirecek ve rakiplerinin kalesine isabet ettirecekler. Işık hızında koşarak rakiplerinizden yüksek skor elde edecek hamleler yapabilirsiniz.

Son zamanların en eğlenceli futbol oyununda yer almak için Head Soccer Copa America'nın seçenekleri doğrultusunda eğlencenin keyfini çıkaracaksınız. Farklı oyun modları arasından seçiminizi yapın, mücadele dolu anlar içerisinde kendi oyun becerilerinizi sergileyin. Bu muhteşem futbol oyununda yüksek kaliteli grafiklerin heyecanı ile eğlenceli anlar yaşayın. Gelişmiş kafa topu futbol deneyimi sunan Head Soccer Copa America mobil oyunu sayesinde akıllı cihazınızda sıkılmadan vakit geçireceksiniz. Akıllı cihazınızın dokunmatik kontrolleri, oyuncuları kolaylıkla yönlendirmenizi sağlıyor. Oyunun oynanış tarzı diğer futbol oyunlarına göre çok daha farklı bir şekilde dizayn edilmiştir.

Güvenliğiniz için APK dosyaları Google Play üzerinden indirilmektedir.

Head Soccer Copa America 2016 indir